HİDROMEK OSALEB NORDBAU 2023 MESSIL SUURE MASINAPARGIGA

HİDROMEK kohtub ehitusmasinate sektoriga Saksamaal 68. NordBau 2023 messil. HİDROMEK, mille jaoks Saksamaa on üks peamisi eksporditurge, esitleb uuest K4 seeria laadur-ekskavaatoritest, ekskavaatoritest, rataslaaduritest ja teehöövlitest masinaid boksis nr N241 6.-10. septembril.

Igal aastal osaleb NordBau messil – Põhja-Euroopa suurimal kompaktkaubandusel – umbes 600 eksponenti ja enam kui 60 000 külastajat. HİDROMEK, üks maailma juhtivaid ehitusmasinate tootjaid, esitleb messil HMK 62 T mini laadur-ekskavaatorit, HMK 102B Supra laadur-ekskavaatorit uuest K4 seeriast, HMK 150 WR ratasekskavaatorit, HMK 145 LC SR, HMK 230 NLC, HMK 310 NLC, HMK 390 NLC roomikekskavaatoreid, HMK 640 WL rataslaadurit ja HMK 600 MG teehöövlit.

“NordBau on tööstuse oluline kohtumispaik”

Stoian Markov, ettevõtte direktor HİDROMEK WESTist – rahvusvahelisest kontorist, mis vastutab Hispaanias, Prantsusmaal, Portugalis, Itaalias ja Saksamaal asuvate edasimüüjate juhtimise eest – ütles, et:

“NordBau mess on üks tööstuse olulisi kohtumispaiku. Me esitleme messil oma kõrgtehnoloogilisi masinaid. Samuti on meil jälle võimalus olla koos meie klientide ja edasimüüjatega. HİDROMEKi masinad töötavad täna enam kui 100 riigis kuuel kontinendil. Meie eesmärk on seda võrgustikku laiendada ja loodame luua uusi kontakte meie potentsiaalsete klientide ja edasimüüjatega.”

“HİDROMEKil on Saksamaal 15 edasimüüjat”

Sebastien Zilyas, HİDROMEK WESTi turundusjuht Saksamaa turul, ütles:

“Saksamaa on turg, mille vastu meil on suur huvi. Tänaseks on meil siin 15 edasimüüjat. Ja meie edasimüüjad pakuvad meile suurepärast tuge meie edu saavutamisel Saksamaal. Eelnevatel aastatel pakkus NordBau mess meile suurepäraseid võimalusi, et tugevdada meie edasimüüjavõrgustikku, suurendada meie bränditeadlikkust ja reklaamida meie tooteid. Sel aastal osaleme me samuti NordBau messil laia masinavalikuga ja kutsume kõiki külastama meie boksi messil.”