HİDROMEK’i 100% elektriline ratasekavaator HICON 7 W on võitnud oma teise disainiauhinna

Hidromek HICON 7W

HİDROMEK on pärjatud IF Product Design Award 2020 auhinnaga, ühe maailma tuntuima disainiauhinnaga, oma nutika ja 100% elektrilise linnaekskavaatoriga HICON 7W. Uue auhinnaga on rahvusvaheliselt prestiižsete disainiauhindade arv, mida HİDROMEK on võitnud, tõusnud 19ni.

IF Design Award 2020 jaoks hindas 78 sõltumatut žürii liiget üle kogu maailma rohkem kui 7,298 tööd 56 riigist. Hindamiste järel valiti ‘parimad’ disainid väga laias valikus nagu toode, kommunikatsioon, pakendamine ja teenusedisain, arhitektuur ja sisekujundus.

HİDROMEK ON VÕITNUD OMA 19. DISAINIAUHINNA

Omades üht väheseid sõidukite disainistuudioid Türgis, ühendab HİDROMEK oma teadmised R&D alal oma disainivõimega. HİDROMEK kasutab disainiprotsessides suures ulatuses virtuaalreaalsuse rakendusi. IF Design Awards’i poolt ka sel aastal autasustatud HİDROMEK on saanud IF Product Design Award 2020 auhinna oma nutika ja 100% elektrilise ratasekavaatori HICON 7W eest. HİDROMEK’i disainiauhindade koguarv on tõusnud 19ni, samal ajal kui IF Design Awards’i poolt võidetud auhindade arv HİDROMEK’ile on jõudnud 6ni.

HICON 7W: TULEVIKU ELEKTRILINE EHITUSMASIN
HICON 7W on 100%-liselt elektriline, nutikas ja keskkonnasõbralik ekskavaator, mis on spetsiaalselt ette nähtud kasutamiseks linnades. Tänu oma nullheitele ja kompaktsetele mõõtmetele saab seda kasutada igasugustes linnaruumides. HICONi disainimisel oli kõige olulisem linnakodanike ja möödujate ohutus, mis on elegantselt teostatud tagumise infotabloo ja valgustussüsteemi kaudu. HICON ammutab oma energiat uue põlvkonna liitiumioonakudest ja saavutab 97% efektiivsuse.